Po absolutoriu brněnské veteriny a pracovních zkušenostech u nás i v zahraničí mám vizi, jak by správná a poctivá veterinární péče měla vypadat. Proto v září 2019 otevírám po šesti letech praxe svou ordinaci právě v Brně Medlánkách. 

V roce  2013 jsem promovala na Veterinární a Farmaceutické univerzitě v Brně. 

Po škole jsem absolvovala tříměsíční stáž v Denveru u dr. Jeffa Younga. Vynikajícího lékaře a chirurga s vlastním pořadem na Animal Planet (Doctor Jeff the Rocky Moutain vet). Součástí stáže bylo cestování po USA a kastrace psů a koček.  

V letech 2014-2017 jsem pracovala na veterinární klinice Lazy ve Zlíně jako internista se specializací na kardiologii. Práci jsem přerušila v únoru 2017 stáží v Mexiku. Procestovala jsem s týmem dr. Younga Yucatán, kastrovala zdarma pro chudé mexičany psy a kočky. Taky jsem se zamilovala do Mexika a nátury místních obyvatel. Z třímesíční stáže v Mexiku jsem se přesunula opět do Denveru. Tentokrát bylo mým cílem se zdokonalit v oboru ortopedické chirurgie, která byla na tamní klinice na vysoké úrovni. Díky úspěšné stáži v USA jsem vyhrála konkurz na vedoucího lékaře státního útulku Kororu na Palau.

V lednu 2018 jsem odletěla do Mikronézie na ostrov Palau, kde jsem působila  jako jediný veterinář na ostrově. Denně jsem operovala, sloužila nonstop pohotovost a zkoušela místní obyvatele naučit lásce ke zvířatům. Stesk po domově, rodině a přátelích mě však zavál zpět do Medlánek. Náročné období v zahraničí mi bylo cennou životní zkušeností, která mě připravila na to, abych se opět usadila v Medlánkách a pomáhala zdejším mazlíčkům. 

Proto vás srdečně zvu do mé nové ordinace. Přijdťe se třeba jen podívat a zeptat se.
Těším se na setkání!